Polski szczyt gier

Cały świat hazardowy jest na progu wielkiego wydarzenia. Od 13 czerwca 2016 r. Wszyscy gracze z całego Polsce i ogólnie świata są zaproszeni do wzięcia udziału w rocznym Polskim szczycie do gier. To wydarzenie łączy najlepsze umysły domów online i prawdziwych życiowych, aby stworzyć potężną społeczność, współpracując i poprawić jakość gier.

Szczyt jest jednym z największych i znaczących wydarzeń w historii australijskiego hazardu. Organizatorzy takich spotkań nie gromadzą wszystkich, którzy są zainteresowani tym kula, ale także dają im okazję do komunikowania się, pomysłów i uczyć się.

W tym roku wydarzenie odbywa się w Ottawie, Polsce. Dwa wspaniałe hotele: Hilton Lac-Leamy i Westin Ottawa otworzą swoje drzwi dla uczestników. Aby zostać uczestnikiem, musisz odwiedzić oficjalną stronę internetową szczytu, a następnie śledzić link “Zarejestruj się już dziś”. Zarejestruje się trzy możliwości: online, wysyłając wypełnionego formularza do faksu lub pocztą. Musisz zauważyć, że udział nie jest bezpłatny, ale zapewniamy Cię – jest całkowicie warte swojej ceny!

Sesje edukacyjne

Program szczytu jest raczej wszechstronny. Na tegorocznym szczycie Goście będą mieli szansę na poprawę swoich umiejętności i wiedzy, organizatorom spotkania stworzyły wybitny program edukacyjny, który przejdzie przez cały szczyt. Program jest wyczerpujący i intensywny; Obejmuje różne sesje i prezentacje z kluczem. Organizatorzy obiecują, że te sesje będą obejmować szeroki wybór tematów związanych z hazardem i zostaną przedstawione przez wiodących ekspertów w branży. Twórcy programu są przekonani, że w dzisiejszym społeczeństwie z tak szybkim rozwojem technologii jest ważne, aby zjednoczyć najbardziej wykwalifikowanych ekspertów, aby mogli dzielić się swoimi doświadczeniami. Tylko w ten sposób przemysł może dotrzeć do najbardziej oszałamiających wyników i Excel szybko rozszerzając rynek.

W Polski Gaming Summit w 2016 roku wszyscy członkowie mogą uczęszczać na seminaria na temat gier charytatywnych, finansów, zasobów ludzkich, prawnych i regulacyjnych, marketingowych, bezpieczeństwa i nadzoru, technologii i wiele więcej! Bez wątpienia każdy odwiedzający nie uczy się tylko czegoś interesującego dla siebie, ale będzie również świetnie bawić w towarzystwie konfederatów i ustanowienia przydatnych kontaktów!

Golf

Upewnić się, że uczestnicy szczytu będą spędzać czas nie tylko pożytecznie, ale także przyjemnie, organizatorzy oferują wszystkie przybory, aby wziąć udział w turnieju golfowym rano poniedziałku, 13 czerwca. Miejsce turnieju jest fascynujące, więc wszyscy gracze będą Baw się dobrze bawić się klasycznego golfa na piękny boisko.

Nowe znajomi

Podczas klasy golfowej i otwartej recepcji członkowie otrzymają wyjątkową okazję do komunikowania się z najlepszymi wiodącymi ekspertami i przedsiębiorcami w dziedzinie gier. Jest to jedna z najważniejszych części imprezy, ponieważ ważne jest dzielenie się pomysłami i współpracą, aby poprawić i rozwijać całą branżę.

Również w ramach wydarzenia zaplanowano wystawę, w której zostaną zaprezentowane wiele różnych wykładników przemysłowych przez wiodących deweloperów. W tym wystawie uczestnicy zobaczą najwybitniejsze maszyny do automatów, wynalazków, nowoczesnych technologii i wiele więcej, które zostały zaprezentowane do branży hazardowej.

Na końcu szczytu będzie formalny wieczór z nagrodami. Każdego roku Polski Gaming Summit nagrody najbardziej udanych przywódców, najlepszych pracowników i najbardziej obiecujących innowatorów w branży gier kasynowych.

Polski Summit Gaming 2016 jest jednym z okazji w tym roku. Przyniesie to niezapomniane wspomnienia, nowe i cenne kontakty, nowa wiedza i umiejętności. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem platformy do gier, pracownika kasyna online lub tylko startera w tej branży, zapraszamy do odwiedzenia go i stać się częścią czegoś świetnego!