Wasabi-San Slot Online

Grać na prawdziwe pieniądze

Szczegóły

Ta gra jest odpowiednia dla ludzi, którzy kochają Microgaming Gry wideo Z wystarczającą liczbą bonusów, które utrzymują Cię w podejściu do końca, pozostawiając Cię z dobrymi wrażeniami.

Emulator Wasabi San ma 5 bębnów i 15 linii płatniczych, stawka za każda linia wynosi od 1 centów do 1 dolara, a całkowity zakład na spin wynosi 75 dolarów. Możesz wybrać, ile linii chcesz umieścić zakład. Siedem tysięcy pięciu monety jest maksymalną możliwą wygraną w automatach Wasabi San. Grafika części darmowej automatu jest jasna i kolorowa. Znaki żywności wyglądają jak komiks, ale przeprowadzają funkcje specjalnych symboli; Malownicze cechy twarzy szefa kuchni to dziki symbol, który zastępuje inne symbole w zdobywaniu stron, aby poprawić wynik. Tajemniczy i uroczy Sonic Tracing pomogą ci zanurzyć się w atmosferze jednej z najlepszych kuchni świata.

Począwszy od gry za darmo w Wasabi San To nie jest tak ekscytujący, jak w przypadku rzeczywistych stawek. Spróbuj szczęścia w aplikacji bonusowej do gry. Musisz “dokonać zakupu” tuż na rynku rybnym, w którym udane nabycie przyznawane jest bonusowi podstawowej kwoty zakładu. Znaki, które tworzą kombinacje na bębnach automatu przedstawiony w formie różnych sushi i innych japońskich rzeczy.

Dane techniczne:

  • Liczba bębnów – 5,
  • Liczba linii – 15, a na każdej linii graczy może umieścić minimalny zakład w wysokości 0,1 USD na maksymalny zakład, co wynosi 75 USD.