Gniazdo Thunderstruck Online.

Grać na prawdziwe pieniądze

Przegląd gry Thunderstruck

Mytologia była źródłem inspiracji dla automatów na najdłuższy czas. Jeśli jesteś fanem Thora i chciałbyś wykorzystać siłę Boga w twoim wysiłku hazardowym, powinieneś spojrzeć na ten 5-bębnowy, 9 kasyno kasyna płatniczego z Microgaming. Nagrody są majestatyczne, jeśli odblokujesz wszystkie funkcje, które deweloper umieszczony, aby sprawić, że masz wspaniałe doświadczenie hazardowe.

Funkcje gry

Symbol Thor działa jako dziki, i może zastąpić wszystkie inne symbole oprócz pamięci RAM, która jest rozproszonym. Jeśli zwycięska kombinacja składa się z symbolu Thor, wygrane są potrojone i masz szansę ponownie pomnożyć, zajmując mini opcje hazardu. Dzięki Thunderscruck są cztery opcje, jeśli chodzi o funkcję Mini Gamble. Pierwszy jest rezygnacja. Drugi ma stracić wszystko, jeśli wybór koloru na karcie jest nieprawidłowy. Alternatywnie możesz postawić na garnitur; Jeśli wygrasz z tym, twoje wygrane są czterokrotnie. Jeśli grasz, zgadując kolor karty i wygrasz, twoja wygrana jest podwojona.

Dzięki pamięci RAM, która jest rozproszonym, pojawienie się trójwego rodzaju aktywuje funkcję, która potknie twoje wygrycia. Istnieje również możliwość zdobycia darmowych spinów. Piętnaście obrotów nie tylko zwiększasz swoje szanse na wygraną, ale mogą być również wycofane. Oznacza to, że w szczęśliwym dniu pójdziesz na nieograniczone wolne obroty i znacznie wygrasz.

Twoje symbole w tej grze należą młotek Thora, personel i karty 9, 10, J, Q, K i A. Symbol Thor jest wart 6 razy mnożnik w darmowych spinach. Ze wszystkimi możliwymi sposobami wygrania ważne jest, aby pamiętać, że funkcja hazardu jest wyłącznie w kontroli hazardzistów. Możesz wybrać, czy grać, czy nie, i możesz zatrzymać dowolny punkt gry. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać opcję zbierania, a otrzymasz zdobywanie wygrywa.

Jak wszyscy Nowe darmowe maszyny do automatów, Wartość monety określa, ile odchodzisz. Dlatego przed każdą przędzalnią, powinieneś przejść przez ustawienie zakładu. Zawsze używaj opcji Wybierz monet i dostosuj wartość na podstawie tego, ile chcesz wydać. Powinieneś także zmienić liczbę liniowych linii. Po ustawieniu wszystkiego wybierzesz przycisk wirowania, a bębny zaczynają się poruszać. W tej grze przycisk wirowania jest podłączony do zakładu MAX, gdzie zakłady są na maksymalnej sumie. Jeśli nie chcesz nawiązywać kręcenia, kliknij ikonę ekspertów, a następnie autoodtwarzanie.

Gra, która jest poświęcona Bogu Grzmotu, udało się uchwycić niektóre z jego esencji, a jeśli masz szczęście, Thor doprowadzi cię do wspaniałych wygrywa. Po rozpoczęciu wirowania wszystko, co możesz zrobić, to mieć nadzieję, że wyląduje na zwycięską kombinację.

FAQ.