Sizzling Hot Deluxe Slot Online

Grać na prawdziwe pieniądze

Procedura wprowadzająca

Przed naciśnięciem klawisza START masz ustawienie zakładu (wszystkie linie są automatycznie aktywowane), a następnie wybierz tryb gry Obsługa odpowiednich przycisków na ekranie (autoodtwarzanie – dla automatycznego przędzenia, początek – aby obsługiwać bębny za każdym razem ).

Sizzling Hot Deluxe Indeksacja i symbole

Rozproszenie jest w tym symbolem gwiazdy Darmowy automat online (Wygrane ustala się ze sobą, szacuje się, że nie zwracają uwagi na pozycję znaku). Daje mnożnikowi od 10 do 250.

Wszystkie cenione wzory (z trzech, czterech, pięciu nawet dwóch równych zdjęć) uzyskać ceny pokazane w tabeli wypłat. Na przykład, dla obrazów gwiazd otrzymujesz od 10 do 250; W przypadku obrazu z “7” – od 100 do 5000; W przypadku arbuza i znaków winogron jest oferowany od 50 do 500; Dla pomarańczy, wiśnie, cytryny i śliwki od 20 do 200, ale obraz wiśni może również dać mnożnik, nawet jeśli pojawia się tylko jeden takie zdjęcie (5).

Dodatkowe gry ryzyko

Gracz ma swobodę wziąć udział lub odmówić dodatkowej wydajności hazardowej, zgodnie z zasadami, które ma boski kolor karty na ekranie, aby podwoić zakład. Jest dostępny po wystąpieniu wygranej. Zwróć uwagę: nieszczęście w tym trybie skonfiskuje twój zysk za rundę.