Roller Coaster Slot Game Review

Grać na prawdziwe pieniądze

Kiedy ostatni raz poszedłeś do parku rozrywki? Dla wielu ludzi prawdopodobnie próbujesz stać twój mózg, który pokazuje, że był zbyt długi. Jak chciałbyś doświadczyć pośpiechu adrenaliny, który ma iść na różne przejażdżki i jeść wszystkie śmieci, które możesz w zaciszu swojego domu? Roller Coaster to gniazdo wideo z Novomatic, która pozwala żyć przez dreszcz, a zamiast torby pełnej buffu i kilku wypchanych zwierząt, dojdziesz do odejścia z niesamowitymi nagrodami pieniężnymi.

Rozgrywka i funkcje

W tym 5 automatach wideo Reel 9, musisz umieścić zakład, aby zacząć cieszyć się zabawą. Zakres zakładów może być od 1-900. Po zorientowaniu się to na zewnątrz, jesteś na fantastyczną jazdę. Symbole używane w kolejce górskiej zostały celowo wybrane, aby upewnić się, że każda ikona na szpulę przyczynia się do komunikowania motywu.

W ten sposób natkniesz się na Merry-Go-Rounds, Lody, Popcorn, Samochody, Roller Coaster i inne odpowiednie dodatki. Gracze muszą tworzyć zwycięskie kombinacje, aby wygrać w gnieździe, ale są sposoby, aby zarobić więcej pieniędzy.

Po pierwsze, musisz zrozumieć, które symbole dają ci owocne wyniki. Oto system nagrody oparty na grze i kombinacje.

  1. Napoje, lody i popcorn oferują najniższą płacę z najwyższą kwotą, którą możesz stać 200coins.
  2. Korek kołowy i świnia na kołach da ci do 500 monet.
  3. Symbole klauna mają potencjalną wypłatę 450 monet.
  4. Przejażdżki terenowe dają do 400 monet
  5. Podstawki rolkowe mogą być warte do 5000 monet.

Te nagrody są świetne, ale są tylko czubkiem góry lodowej. Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy wylądujesz na specjalne symbole na bębnach. Na przykład dziki symbol, może zastąpić każdą inną ikonę na bębnach, aby utworzyć zwycięskie kombinacje.

Dodatkowe atrybuty

Dopasowywanie dzikich koła diabelskiego w środku jest brama do wolnych spinów. Wild musi być na pierwszym i piątym kole, aby się stało. Podczas wolnych spinów ikony na drugim, trzecim i 4. bębnach koło koła i wygrane kombinacje są przyznawane po każdym obrocie. W tej grze można przywrócić darmowe obroty, gdy na bębnach pojawi się więcej dzikich symboli.

Jak każdy park rozrywki, kolejka górska ma śmiałą jazdę, że tylko szczęście i odważnie może uzyskać: opcja hazardu. Gracze muszą odgadnąć kolor karty, a twoje wygrane są pomnożone. Jeśli czujesz się szczęśliwy, możesz uczestniczyć w hazardu do pięciu razy, a każda runda, którą otrzymasz, otrzymuje podwójną wygraną. Uzyskanie błędnych odpowiedzi oznaczają utratę wygranych na rundę.

Streszczenie

Roller Coaster jest zaprojektowany, aby dać ci ucieczkę w głośnym świecie zabawy. Grafika jest nienaganna, a efekty dźwiękowe idealnie uzupełniają temat. Jeśli chcesz grać w milczeniu, masz szansę uciszyć hałas i skupić się na wygranej.

FAQ.