Quest for Gold Slot Online

Grać na prawdziwe pieniądze

Procedura wprowadzająca

Quest for Gold Multiplication System

Dziki symbol Novomatic Game Slot. jest odważnym wyszukiwarką, jest zdolny do wszystkich innych zastępek znaków (z wyłączeniem rozproszenia), aby skomponować zwycięski wzór. 3 lub więcej jego portrety w połączeniu zarabiają od dziesięciu do stu indeksów mnożenia.

Rozrzut tej rozrywki online jest mapą (pozycja na bębnach nie jest brana pod uwagę). Zwycięskie zestawy składające się z tego rodzaju obrazów mogą zarabiać od dziesięciu do piętnastu dodatkowych spinów.

Obrazy piramid, medalion, małpy, i karty są oceniane zgodnie z systemem z płatności.

Quest dla aktywności ryzyka złota

Każdy zwycięski zestaw oferuje próba podwojenia ryzyka, w którym pojawia się piramida kilku kondygnacji na ekranie (każda kondygnacja podwaja wzmocnienie). Wszystko, co musisz zrobić, to trafić na przycisk hazardu i poczekaj na losową decyzję gniazda. Jeśli zdobyte wystarczy lub nie jesteś w nastroju, aby ryzyko – nacisnąć klucz zbierania, aby zachować sumę zarobioną.

A co z dodatkowymi spinami? Trzy, cztery lub pięć zdjęć mapy na sygnale Ekranu zaczynają się aktywności spinningowej (dziesięć, dwanaście lub piętnaście odpowiednio).