Gniazdo Gold II Gold II Pharaoh

Grać na prawdziwe pieniądze

Rozpoczęcie procedury

  • Naciśnij klawisz, aby aktywować linie (od 1 do 9).
  • Ustaw zakład dla każdej linii za pomocą odpowiedniego przycisku (od 1 do 100 kredytów).
  • Naciśnij przycisk monet, aby ustawić stawkę zakładową (od 0,5 do 2).
  • Naciśnij Bet Max, aby wybrać maksymalny zakład dla wszystkich linii.
  • Naciśnij zacznij aktywować bębny.

Symbole faraonów złota II

Dziki symbol (obraz złoty faraon) w kombinacjach przynosi najważniejsze zarobki (do 9000 mnożenia, w zależności od ich ilości) i spełnia obowiązki całej reszty symboli. Jego część w dowolnym wzorze podwaja dla niego wygraną.

Kombinacje rozproszenia (złotej piramidy) pomnują zarobki według liczby aktywowanych linii i indeksu (w zależności od liczby scatters w kombinacji). Trzy lub więcej z nich zapewnia graczowi dodatkowymi spinami (bez względu na stanowisko na bębnach, które zajmują).

Kombinacje z kartą, posągiem Sfinks, Falcon, Kot, obrazy chrząszcza skreech są cenione zgodnie z Płatnią (przyciskiem PŁATNOBLE).

Runda ryzyka

Każde udane spin prowadzi do działalności ryzyka, gdzie zadaniem jest odgadnięcie koloru karty. Twój właściwy wybór przynosi podwojony zakład, sygnały błędów koncernu gry, pozbawiając gracza zdobyty nagrodę w ryzykownej rundzie. W każdym razie gracz może odmówić kontynuowania i powrotu do głównej gry.

Dodatkowe spiny

W tym darmowym kasyno online Novomatic Slot piramidy (trzy lub więcej) na sygnale ekranowym 15 dostępnych dodatkowych spinów z mnożeniem zysku przez 3. Powtarzające się pojawienie się piramid na bębnach zapewniają 15 dodatkowych spinów.