Gniazdo ORPL Online.

Grać na prawdziwe pieniądze

Rozpoczęcie danych

  • Stawka zakładu powinna być określona przez prasę bet / linii (od 1 do około 20 kredytów).
  • Prasa liniowa pomaga aktywować potrzebne linie (od 1 do 50 dostępnych).
  • Aktywacja Więcej informacji naciśnij, możesz nauczyć się wszystkich zasad tego Darmowe gniazdo kasyna online w szczegółach.
  • Aktywuj prasę startową, aby rozpocząć.

Symbole orki

Słońce jest symbolem dzikim w tej bezpłatnej rozrywce kasyna online i może zapłacić rolę dowolnego znaku, aby skomponować wygrany zestaw. Rozproszenie jest wyjątkiem.

Ogon orki jest rozproszony, a jego pozycja na ekranie nie ma znaczenia. Jeśli na ekranie pojawi się trzy lub więcej z nich, 10 dodatkowych spinów i 4 zakłady całkowite są przyznawane. Ten znak może pojawić się tylko na pierwszym, drugim i trzecim kołowce.

Karty, wielokolorowe ryby, pingwiny, obrazy cieląt morskich Skomponują cenione zestawy oceniane zgodnie z tabelą wypłaty (pchnięcie płatności).

Gra ryzyka

Produkowane pozwala na wypróbowanie aktywności ryzyka podwojenia, zadanie jest raczej proste – odgadnięcie koloru karty. Ale bądź uważny, że tylko błąd kosztuje wszystkie zarobione sumę w grze ryzyka. Wystarczy nacisnąć zbierać, aby wrócić do głównej gry, a zarobki zostaną przeniesione na główne konto.

Darmowe spiny

Po zauważeniu trzech lub więcej zdjęć rozproszonych na ekranie możesz czerpać zyski z 10 dodatkowych spinów. Wielokrotnie pojawiając się na ekranie, zapewniają 5 bezpłatnych spinów.