Lord of the Ocean Slot Online

Grać na prawdziwe pieniądze

Władca głównych danych oceanu

Przed prawdziwą rozrywką rozpocznie się w tym darmowym gnieździe online, gracz musi aktywować pewną liczbę linii, zdefiniować zakład i naciśnij przycisk START / lub przycisk autoodtwarzania, jeśli woli nie brać udziału w aktywacji bębna czas.

Unikalną cechą tego bezpłatnego gniazda online utworzonego przez firmę Novomatic Software jest to, że jest tylko jeden znak funkcjonalny. To zegar. Ta ikona służy jako dziki wykluczający obowiązki każdego innego znaku, aby umożliwić Ci więcej przyznanych kombinacji. I działa również funkcje rozproszenia. W tej roli daje dodatkowe obroty dla wzorców trzech, czterech lub pięciu z nich oraz skomponować cenione kombinacje nie zwracając uwagi na ich miejsce na ekranie. W przypadku zwycięskich zestawów można uzyskać do 200 indeksu.

Inne indeksy mnożenia są oferowane przez różne przyznane zestawy (list, numer, posąg, księżniczka, pień, ikony Poseidon). Wszystkie są wskazane w specjalnym stole, który może być do dyspozycji po aktywacji kluczy do płatności.

Dodatkowy hazard.

Każde wystąpiło cenionych kombinacji wynika w ofercie udziału w działalności ryzyka podwojenia zakładu. Celem tej rundy jest odgadnięcie koloru sugerowanej przekazanej karty. Mając szczęście, że możesz uzyskać podwójną wygraną i przedłużenie aktywności. Ale błąd tutaj sprawi, że wrócił do bębnów bez żadnej zwycięstwa dla tej aktywności. Aby uratować zarobiony, możesz uciec przed powrotem do bębnów.

10 Dodatkowe spiny są dostępne z powodu 3 piktogramów zegara jednoczesnego wyglądu. Przed przędzeniem samego znaku zostanie wybrany losowo, potem w grze, ten symbol może zajmować dowolne 3 miejsca na bębnach, aby zapewnić przyznaną kompozycję.