Kronos Slot Online.

Grać na prawdziwe pieniądze

Nazwa mogła już ją oddać, ale jest to kolejna grecka gniazdo mitologii, aby dodać do swojej starożytnej kolekcji historii. Tym razem podróżujemy do zamontować samego Olympusa, aby spotkać się z bogami. Podobnie jak ludzie, mogą również być inspirujące i żywe ciesząc się trochę wina, kiedy chcą i bawią się, kiedy tego potrzebują.

Kronos znany jest z bycia jednym z pierwszych bogów, aby to ustawić. Ojciec Zeusa i najbardziej przerażający Tytan z nich wszystkich, w tym gnieździe wideo, chcą, aby był na twojej stronie, ponieważ jako dziki symbol, ułożone dobrze, może dać ci nawet 100 darmowych spinów.

Przegląd i doświadczenie

5 bębnów i 20 linii płatnych tego gniazda wideo są pięknie ozdobne na tle Mount Olympus pochmurne niebo, a zwycięskie kombinacje mogą być zebrane zarówno pozostawione w prawo, jak i na odwrót. Temat mitologii greckiej jest przedstawiany również przez symbole, w tym wielu mitycznych bogów i stworzeń, takich jak sam Kronos i jego tron, Pegazus i niektóre bransoletki i świątynie, aby śledzić garnitury.

Ten automat online WMS ma charakterystyczny styl oprogramowania innych gier WMS. Niezależnie od, WMS ma kilka świetnych produktów pełnych innowacyjnych rozwiązań dla graczy zarówno online, jak i offline. Jeśli jest dostawca, którego gry chcesz grać, WMS są zdecydowanie tymi.

Funkcje rozgrywki i bonus

Podczas gdy zwycięskie kombinacje mogą być gromadzone w obie strony, odtwarzacz jest wymagany do obracania przez ponad 3 pasujące symbole na nagrodę. Dziki symbol gry jest lew z rozproszonymi w złotym medalionie. Chociaż mogą pojawić się tylko na niektórych rolkach, ułożone symbole funkcjonują więc, aby powiedzieć, że wzrasta, ponieważ zwiększa liczbę zwycięskich kombinacji A hazardzista może uzyskać.

Bonus nawet zagrał tutaj jest darmowe spiny. Grając na 3 złote medaliony na spinie, udało nam się wreszcie odblokować. Najpierw próbowaliśmy w trybie treningowym, nie marnować zbyt wiele pieniędzy. Dowiedzieliśmy się również, że bardziej medaliony, tym większa nagroda. Za 10 obrotów potrzebujesz 3, za 25 potrzebujesz 4, a za 100 potrzebujesz 5. Nie byliśmy w stanie zebrać łącznie 5 nawet w trybie demo, ale są przykłady w Internecie zwycięzców, którzy mają szczęście. Pamiętaj jednak, wirowanie dla zabawy jest świetne, ale musisz przełączyć się na prawdziwe zakłady, jeśli chcesz zebrać kilka wygranych.

Poza tym wszystko, czego nie zbieraliśmy zwiększa swoje szanse na wiruję. W końcu działa statystyki i wybory liczbowe losowe – niektórzy wygrywają i niektórzy tracą. Mam nadzieję, że będziesz wśród pierwszych.

Streszczenie

Podczas gdy Kronos może wydawać się trochę proste na pierwszy rzut oka, ale ma jakieś zwycięstwa, aby odblokować. Pamiętaj, aby spróbować pozostać po prawej stronie bogów, a może oni uśmiechają się na tobie przychylnie i przyznają ci szczęśliwe spiny. Jeśli przeczytasz tę recenzję, już znasz swoje imiona, więc powiedzielibyśmy, że jesteśmy na dobrej start.

FAQ.