King of Cards Slot Online

Grać na prawdziwe pieniądze

Jakie są ważne szczegóły dotyczące króla kart?

Przed wystąpieniem dowolnego zwycięskiego zestawu gracz musi radzić sobie z ustaleniami (istnieje niewiele z nich: określenie linii, które zamierzasz użyć, zakład, który ma na celu wdrożenie i wartość kredytową). Po tym użyciu początku pchnij i uzyskać opłatę z wydajności.

W trakcie gry zauważysz ikony różnego rodzaju, tworząc przyznane wzory. Niektóre symbole mają określone funkcje. Są rozproszeniem i dzikim znakiem. Rozproszenie jest zestawem żetonów, dostarcza dodatkową procedurę spinningu, gdy trzy lub więcej z nich jest zauważone na ekranie, pozycje tych ikon nie mają znaczenia dla zwycięskiej kompozycji ustawionej. Dziki znak jest jokerem. Jest w stanie pozwolić Ci utworzyć wiele cenionych zestawów ze względu na jego funkcję substytucji piktogramów. Wspólna grupa piktogramów tworzy się głównie przez różne znaki kart (litery i cyfr), ich wartość jest znana w tabeli, naciśnij przycisk INFO, aby dowiedzieć się więcej.

Dodatkowe metody gry są …

Tradycyjne zgadywanie koloru karty posłuży do uzyskania zarobków do bieżącego wirowania dwa razy jako duże. Skuteczna próba przedłuża aktywność i nagrody podtrzymywanie zakładu, podczas gdy niewłaściwa odpowiedź unieważnia zwycięstwo.

3 (4 lub 5) chipy działają jako sygnał dodatkowego rozpoczęcia przędzenia. Podczas tego trybu gry będziesz miał piętnaście opcjonalnych procedur tego rodzaju (każda z wygranych zostanie pomnożona przez trzy) w tym automacie online utworzonym przez firmę Novomatic.