Gryphon’s Gold Slot Online

Grać na prawdziwe pieniądze

Praca wstępna.

Klasyczna procedura ustawień zakłada regulację kredytu, sumę zakładów i linii za pomocą przycisków reprezentowanych na ekranie (moneta naciska, prasy cyfrowe, zakład jeden) i aktywuj klucz startowy. Opcjonalnie możesz aktywować automatyczne push start (dla automatycznych spinów) i przycisku zakładu zakładu (aby zapewnić najdroższe zakłady na linie).

Mnożniki i symbole

Dziki znak w tym darmowym gnieździe online w kasynie jest Gold Gryphon (ta funkcja sprawia, że nadaje się do innych substytucji symboli, z jednym wyjątkiem rozproszenia), co może pomnożyć zakład o 5000 współczynnik.

Rozrzut jest magicznym lasem. Dwa lub więcej z nich przyznają dodatkowe przędzenia i utworzyć cenione zestawy niezależnie od pozycji na ekranie.

Zestawy innych równych obrazów (nimfy, jednorożce, gnomy, grzyby, litery, liczby) mają ceny wyliczeni w tabeli wypłat (pojawiających się po aktywacji informacyjnej).

Dodatkowe procedury gier

Po każdym wygranej Klasyczna karta Zgadnij, podwoi się, a szczęście spróbuje jeszcze jedną szansę na podwojenie, podczas gdy nieszczęście odbierze wygraną za rundę. Czy można zachować zarobione? Gracz może uciec ten tryb aktywujący klucz start, który pozwoli mu wrócić do bębnów, a zarobki są bezpieczne.

Zwykła grupa znaków rozproszonych (3, 4 lub 5) prowadzi Cię do dodatkowego zestawu przędzenia, co pozwoli ci potroić wszystkie występujące wygrywa. Powtarzający się wygląd tej grupy na bębnach umożliwia reset procedury przędzenia.