Dobry do goków online

Grać na prawdziwe pieniądze

Dobrze, aby przejść symbole i dochody

Wszystkie reprezentowane w tym darmowym obrazom slotu jednoczą się na zwycięskie zestawy, które pozwalają zarobić. To twoja szansa na szybkie pieniądze! Symbole kart z siedmiu do ACE przyniosą od 6 do 500 monet, wygląd koła oferuje do 500 monet, pennon wykończeniowy i kask katastrofy są bardziej oceniane, ich cena może się różnić w zależności od pięciu monet (tylko dwa obrazy) do jednego tysiąc. Samochód wyścigowy i symbol “626” są bardzo doceniane, ponieważ nawet jedno wystąpienie takich ikon dadzą jeden zakład, przez pięć monety otrzymasz dwa tysiące monety.

Piękna dziewczyna, która jest dziennikarzem telewizyjnym na żywo wyścig jest naprawdę dziki. Może zmienić dowolny znak uczestniczący w grze (z wyłączeniem rozproszenia). Jedynym portretem jej oferuje 1 monety, spróbuj zebrać więcej jej portretów, ponieważ są hojnie opłacone.

Obraz rozproszenia jest licznikiem prędkości. Dostarcza zarobki dla liczby ikon na ekranie (dla nich można uzyskać dwa, sześć, dwadzieścia lub pięćdziesięciu zakładów) i aktywować dodatkowy proces spinningu (3 elementy).

Dodatkowe utwory hazardowe

Po złapaniu trzech ikon rozproszonych, można zabrać Państwu uzupełniające spiny (potrzeba trzech), w trakcie, z których każda kolejka potknie wygraną w tym automacie online. Jeszcze jedne obrót kołowrotek jest oferowany dla powtarzanej wizyty rozproszonej w tym procesie.

Gra ryzyka jest czysto klasyczna, jak zwykle gracz będzie musiał zarządzać prognozą sugerowanego koloru karty. Ta procedura podwaja wzmocnienie. Jeśli nie – wrócisz do głównej gry.