Enchanted Unicorn Slot Game Review

Grać na prawdziwe pieniądze

W świecie Make-Belie jest wiele piękna, a jeśli jesteś taki, który oddał go wszystko, pokochasz zaczarowanego slotu jednorożca z IGT. Chociaż rzeczywistość nieistnienia jednorożców jest czymś, co dorośli, które wiedzą, że jest interesujący, że istnieje w rzeczywistości, w której to prawda. W projekcie slotu dostawca obejmuje kilka podstawowych aspektów natury, takich jak zwierzęta, kwiaty, owoce i inne rośliny, aby przedstawić jedność tego fantazji stworzenia z najczystniejszymi częściami środowiska.

Cechy

Zaczarowany Unicorn ma realistyczną grafikę, a wszystkie symbole używane w grze są istotne dla tematu. W pewnym momencie, grając w tę grę, może mieć ochotę wejść do swojej ulubionej bajkowej książki z niezbędnymi elementami, takimi jak Damsel w niebezpieczeństwie i dzielny książę, chodzący przez przygody.

Slot wideo ma 5 bębnów i 20 pracowników z zakresem zakładów 1-100. Aby uzyskać najlepszą ze swojej gry, musisz skupić się na ikonach, które oferują najlepsze oferty. Poniższe symbole dają najlepsze nagrody, gdy tworzą zwycięską kombinację:

  1. Lew – Jest to najwyższy płatny ogólny symbol w grze. Gracze mogą wygrać do 2000 r. W zależności od tego, ile masz lwów.
  2. Dzikie – Unicorn jest twoim dzikim i magicznym, jak w legendach, więc jest w oczarowanym jednorożcu. Ten symbol może zastąpić wszystkich innych do tworzenia zwycięskich kombinacji, z wyjątkiem innych specjalnych ikon. Enchanted Unicorn pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Ponadto dzikie może zamienić wszystkie symbole na bębnach do dzikich, co znacznie zwiększa szanse na stworzenie bardziej owocnych kombinacji. Uzyskanie pojedynczych dzikich w kombinacji automatycznie mnoży swoje zwycięstwa według liczby posiadanych jednorożców.
  3. Scatter – Księżyc reprezentuje to i jest wyposażony w mnożniki w zależności od tego, ile z nich otrzymujesz.

Gra bonusowa

Enchanted Unicorn ma dodatkowy specjalny symbol, znany również jako symbol bonusowy, który jest reprezentowany przez skrzynię skarbów. Inne niż znalezienie, gdzie klatka piersiowa jest ukryta, musisz również znaleźć ten, który daje najlepszą wypłatę. Jako taki, gdy gra bonusowa jest aktywowana, musisz znaleźć kreatora.

Na ekranie znajduje się kilka płytek, a ty klikasz każdemu z nich, dopóki nie znajdziesz, gdzie ukrywa się złe kreator. Alternatywnie, gdy grasz w grę, w niektórych przypadkach pojawi się monit na ekranie z instrukcjami, jak odebrać nagrodę. Gamarlers, którzy dostają się do górnej linii płytek bez znalezienia kreatora dostaje skrzynię skarbów jako nagrodę.

Streszczenie

Magia zawsze była kusząca i przerażająca w tym samym czasie. W zaczarowanym jednorożec, gracze muszą znaleźć sposób na wykorzystanie pozytywnych, że świat bajki musi zaoferować, ponieważ zbierają skarby, które ma do zaoferowania na świecie wyimaginowanego. Chodzisz przez las, pachnąc kwiaty i znajdując najsłodsze i najsłodsze owoce z komfortu domu.

FAQ.