Elementals Slot Online.

Grać na prawdziwe pieniądze

Informacje o hazardu.

Żywiołowi są przedstawicielami czterech elementów (woda, ogień, ziemia, powietrze)., Które zgodnie z legendami i różne nauki ezoteryczne pojawiły się na ziemi znacznie wcześniej niż ludzkość. Oprócz opisanych znaków zobaczysz obrazy różnych owoców i jagód. Wśród nich są cytryny, wiśnie, pomarańcze, arbuzy, śliwki itp. Grafika wygląda jak ilustracje magazynu komiksowego, który umożliwia odczuwanie wielkiej różnorodności przyjemnych emocji. Wygrana jest dostarczana przez zwycięskie wystąpienie (składające się z dwóch lub więcej równych elementów). Naucz się tabeli wypłat, aby uzyskać szczegółowe informacje na ten problem.

Maksymalna nagroda jest oferowana przez dziki obraz (słowo “dziki”), obejmuje 5000 kredytów. Ta ikona ma określoną moc – aby zakończyć półfabrykowane zestawy.

Ikona rozproszenia oferuje dodatkowe spiny (niebieska smuga błyskawicy).

Mam wygraną na spin, zauważysz przycisk opcji Gamble na ekranie. Zaprasza do ryzyka, spróbuj pomnożyć zarobiony przez dwa. Potrzebujesz tylko do przewidywania koloru downturnowanej karty, nie stracisz całą wygraną. Ale twoja miła próba przyznędzie Ci podwójną wygraną. Ta opcja może być powtarzana.