Gniazdo Beetle Mania Online

Grać na prawdziwe pieniądze

Co jest konieczne do nauki przed hazardem?

Główna gra jest dość łatwa do zabawy. Używaj od 1 do 9 aktywnych linii z 900 maksymalnym kredytem na linię. Podczas tej gry kasynowa można natknąć się na wiele pszczół, motyl, ślimaka, robaka i biedronki. Pszczoła jest głównym bohaterem tego wolnego Gra Slot Video.. Ustaw widoki na pięć obrazów Jeśli pszczoła na aktywnych liniach, dla których zarabia wygrana w ilości 5000 monet. Poza tym pszczoła jest symbolem dzikim w tej zabawy w kasynie online i jest uprawniona do spełnienia obowiązków całej reszty symboli, tworząc zwycięskie kombinacje. Drugim najważniejszym uczestnikiem jest Biedronka. Obecność tego owada na środkowej bębnach głęboko zwiększa wygraną. Obraz jest rozproszony, a trzy lub więcej takich obrazów aktywują 10 darmowych spinów. Powtarzająca się uwaga Obecność na bębnach nie zapewnia żadnych wolnych spinów.

Gracz może aktywować runda ryzyka po każdym wystąpieniu wygranej wzoru. Spróbuj odgadnąć kolor oferowanej karty otworów i wygrać mnożenie zysków przez 2 inaczej, stracisz wszystko. Nie zakładaj zbyt wiele!

Dlaczego Waitle Mania iskrzące zainteresowanie?

Śmieszne i słodkie owady pomogą Ci zdobyć ociężoną sumę w dotyku przycisku. Pozytywne emocje i długotrwały uśmiech to bonusy. Co jeszcze musisz znaleźć przyjemność?