Battle of the Gods Slot Review

Grać na prawdziwe pieniądze

Opowieści zostały powiedziane, książki zostały napisane, filmy zostały wykonane, a teraz rozwinęły się gniazda o bitwie pod bogami i tytanami. Wrangen, który nastąpił między dwiema grupami, w próbie ustanowienia, kto rządził ludziom i ziemi. W narracji znajduje się wiele mitologicznych szczegółów, a Playtech uchwycił niektóre z zasadniczych aspektów gry Slot, aby dać Ci najbardziej autentyczne doświadczenie.

Rozgrywka i funkcje

Bitwa pod bogami ma 5 bębnów i 25 liniowych. Gracze decydują o tym, ile aktywnych linii chcą na początku każdej gry. W tym momencie musisz ustawić zakład dla każdej aktywnej linii. Możesz coś stawiać od 0,01-1250. Ten marżę zakładów pozwala graczom z różnymi bankrollami, aby cieszyć się dyszlem tej boskiej przygody.

Gniazdo ma funkcję auto-play, która pozwala usiąść i obserwować starcie między bogami i tytanami, gdy bębny wirowali, aby dać ci zwycięską kombinację. Projekt gry przedstawia intensywność interakcji między dwoma potężnymi grupami.

Grafika została zaprojektowana tak, aby zapewnić wyraźne rozróżnienie między dwoma stronami, z ikonami Boga o niebieskim tle, podczas gdy tytany mają czerwony odcień. Niektóre znaki, które zobaczysz na bębnach reprezentujących różne boki, obejmują Poseidon, Uran, Chaos, Hestia, Chronos, zdobyć Rheię i Coeus.

Jest wiele spekulacji co do tego, co dzieje się na Mount Olympus z różnymi ludźmi odkrywającymi różne możliwości bitwy bogów. W gnieździe twoje skupienie jest odchodzące z prezentami z dwóch grup. Dlatego szukasz zwycięskich kombinacji z trzema standardowymi symbolami.

Podczas gdy wszystkie te ikony dają ci wygraną pewnej wielkości, istnieje kilka, które przychodzi z większą ilością nagród. To są:

  1. Skrzydła – to jest dziki symbol i zastępuje innych w zwycięskich kombinacjach. 5 z nich na ekranie daje 10000 monet.
  2. Świątynia – to symbol rozproszenia. 3 Ikony świątyni Aktywuj funkcję darmowych spinów. Daje to więcej miejsc otwarcia i więcej możliwości wygrania.

Dodatkowe atrybuty

Jest wyjątkowy skręt do bonusowej gry na bitwie bogów. Tutaj gracze muszą stawić czoła dwóm bitwom. Po pierwsze, jest tryb Boga, w którym 5 olimpijczyków jest wyświetlanych na bębnach. Po tym, że zatrzymaj się, tryb Titana jest aktywowany, a otrzymasz 8 darmowych spinów.

Streszczenie

Ta przygoda jest jednym z najbardziej ekscytujących i ekscytujących doświadczeń, które prawdopodobnie miałeś podczas gry. Chodzisz wśród potężnych i potężnych, gdy walczą. To, wraz z liczne możliwości podstawowych możliwości tworzenia ogromnych wygranych, jest jednym z powodów, dla których gracze są skłonni grać w bitwie bogów.

FAQ.