Banana Splash Slot Online

Grać na prawdziwe pieniądze

Wprowadzenie

Masz przekazać klasyczną procedurę określenia sumy zakładu dla każdej aktywowanej linii (tylko nierówna) i naciśnij klawisz START.

Opcjonalnie możesz przełączyć automatyczne push start, aby zapewnić wirowanie zautomatyzowanych bębnów

System mnożenia Banana Splash

Przyznane kombinacje są utworzone przez obrazy tej samej jakości (od dwóch do pięciu z nich w surowym) pozwalając zdobyć odpowiednie mnożniki zakładów. Na przykład obraz bananów daje do 9000 indeks mnożenia, krajobraz zwrotnikowy – do 500, ceny innych zwycięskich wzorców są określane w PACTABLE.

Dziki znak jest obrazem bananowym. Ze względu na swoją rolę może zastąpić różne symbole (ale w przypadku krajobrazu zwrotnika), aby pomóc Ci utworzyć zwycięskie wzory, podnosząc wartość kombinacji przez dwa.

Tropic krajobraz jest rozproszonym i może tworzyć ocenione zestawy niezależnie od pozycji na bębnach. Gdy na ekranie pojawiają się dwa takie elementy, otrzymasz dodatkowe spiny.

Dodatkowa wydajność hazardu

Po każdym przyznanym zestawie jest oferta, aby wypróbować grę ryzyka, w której masz boskie kolor pokazanej karty na ekranie, aby podwoić wygraną. Jedynym błędem odbędzie się całą wygraną na rundę Darmowe gniazdo wideo online. Aby zapisać zarobiony, należy trafić na przycisk Wygraj, przed dokonaniem wyboru.

Jednoczesny wygląd więcej niż dwóch znaków rozproszonych na bębnach udziela piętnastu dodatkowych obrotów, potrójny każdy zysk. Bezpłatny zestaw przędzenia może się uruchomić (jedynym wymogiem jest wystarczająca liczba zdjęć rozproszonych – trzy lub więcej).