3 książki, które pobudzą Twoje umiejętności pokerowe

Poker jest jedną z najpopularniejszych gier kasynowych. Dziś nie znajdziesz żadnego obiektu do gier w Polsce ani w żadnym innym kraju, który nie oferuje tej gry.

Istnieje kilka wersji oryginalnego pokera, a każda odmiana ma nieco inny zestaw reguł. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś grać w pokera, wiesz, że zasady gry jest dość proste i łatwe do zrozumienia. Od pierwszego spojrzenia wielu niedoświadczonych australijskich graczy powie, że wszystko, co musisz zrobić, to zapamiętać wszystkie możliwe kombinacje, a następnie liczyć na szczęście. Ale czy to naprawdę proste? Czy to tylko kwestia szczęścia lub czy możesz wpływać na wynik gry? Cóż, nie ma dokładnej odpowiedzi. Oczywiście, podobnie jak każda inna gra karciana, twój sukces w pokerze zależy od tego, czy miałeś szczęście, aby uzyskać zwycięską kombinację. Jednak to tylko szczyt góry lodowej, a głęboko pod wodą rzuca kolejny, równie ważny czynnik – Twojej urodowości, zaradności, doświadczenia i umiejętności. Kto powiedział, że nie możesz wygrać banku z strasznymi kartami? Ale aby to zrobić, musisz pokazać przebiegłe podejście do grania i przekonania przeciwnika, że ​​nie ma szans na pokonanie cię.

Oczywiście nie jest tak proste, jak brzmi. Bycie dobrym w blefowaniu nie wystarczy, aby stać się profesjonalnym graczem w pokera; Nie jest to samo, co jest dobre w pokerze. Wielu profesjonalistów zaszczycił swoje umiejętności od lat i lat; Dowiedzieli się, jak przeciwnicy reagują w jednej sytuacji lub innej, odkryli, jak przewidzieć możliwe kombinacje kolegów i jak działać, aby stać się zwycięzcą. Co więcej, każdy profesjonalny hazardzista wie, jak ważne jest, aby nadal rozwijać swoje umiejętności i poprawić strategię.

Istnieje wiele różnych książek, aby pomóc początkującemu opanować wszystkie te techniki, a większość takich źródeł jest otwarta na publiczność online i często absolutnie za darmo. Co więcej, książki są wydawane co miesiąc. Ale jak można odgadnąć nawet połowa z tych książek może być dla Ciebie pomocna w szczególności.

Znaleźliśmy najlepsze książki pokerowe przez cały czas i stworzyliśmy 3 najczęściej listę przydatnych źródeł, które poprawią twoją grę:

Super system Doyle Brunson

Książka została opublikowana w 1979 r. I zdobyła oszałamiający sukces wśród wszystkich kochanków hazardowych z różnych części świata. Super system pozostaje na czołowych pozycjach wśród najbardziej pomocnych książek do dziś. Wkrótce po uzyskaniu popularności książka jest uważana za konieczne źródło każdego szanującego gracza w pokera. Nazwa jego autora – Doyle Brunson mówi sam, ponieważ jest jednym z największych legendarnych graczy w pokera przez cały czas. Brunson później żałował, że napisał tę książkę, ponieważ stało się tak pomocne dla wszystkich graczy, którzy podniosły poziom gry zbyt wysoko. Doyle wierzył, że ten fakt dosłownie pozbawił go wielu milionów.

W swojej książce Brunson oferuje graczom, aby korzystać z tak zwanego “władzy pokera”, który jest agresywnym stylem gry. Jako uzupełnienie opinii i wizji Doyle, Super system obejmuje również pewną radę innych znanych specjalistów, takich jak Mike Caro, Chip Reese i Bobby Baldwin.

The Poker Mind-Set przez Iana Taylora i Matthew Hilgera

Zestaw do gry w pokera będzie kolejnym doskonałym źródłem, aby uzyskać dodatkową wiedzę. Autorzy prezentują więcej głębokich uwagi tego, co jest pokerem i dlaczego niektórzy ludzie nie mogą w tym udać. Dzięki tej książce będziesz spojrzeć na tę grę z całkowitej innej perspektywy. Nie daje wielu szczegółów zgodnie ze strategią, ale wyjaśnia połączenie między stanem psychicznym, psychologią i grą.

Dzięki temu źródło znajdziesz odpowiedni widok pokera, który pomoże Ci poprawić wyniki. Czytelnik dowiaduje się, że tylko dobra strategia nie wystarcza do wygrania, ponieważ jako żyjący ludzie wszyscy mamy emocje i uczucia, które czasami dostają się na naszej drodze. Ian Taylor i Matthew Hilger nauczyli cię, jak przeanalizować myślenie przeciwnika, pojednanie z okresem strat i zawodzi, a wreszcie – jak utrzymać stabilność psychologiczną.

Ace na rzece Barry Greenstein

Ostatnia, ale nie najmniej ważna książka w naszym 3 najlepszym 3 jest ase na rzece. Ta książka będzie dobrym rozpoczęciem kariery pokerowej i rozwijają się do profesjonalistów. Największą zaletą tego źródła jest to, że używa prostego języka i łatwo jest zrozumieć. Barry Greenstein jest znanym profesjonalnym pokerzystym graczem z bezbłędną reputacją. Ciekawym faktem jest to, że Greenstein jest nie tylko świetnym hazardzistą, ale także bardzo hojną osobą; Był nazwany “Poker Robin Hood”, ponieważ regularnie daje ogromne wygrane na miłość. W swojej książce mówi czytelnikom różne historie życia, aby pokazać na przykładach jego punkty, a także w tej książce dzieli swój własny sposób od początkującego do gwiazdy pokera.